KONST / Litografier / Färgserigrafi 12867019
nr 1286 7019
Enrico Baj
(1924-2003), Italien
Färgserigrafi, Komposition. Signerad, numrerad 131/250. Motivet: 59x85 cm
Kondition: glaset med intorkad tejp
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:37:39
4/11 15:56:44
4/11 16:02:23
Enrico Baj
Läs mer om Enrico Baj